Przyjmij moje najszczersze gratulacje z okazji....
Składamy gratulacje z okazji... i serdeczne życzenia zdrowia oraz uśmiechu.
Gratulujemy sukcesu i serdecznie pozdrawiamy!
Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów!
Serdecznie pozdrawiam i gratuluję obrony doktoratu. Życzę dalszych sukcesów naukowych.
Egzamin dojrzałości jako pierwsze tak ważne wydarzenie w dorosłym życiu zasługuje na docenienie go skreśleniem kilku ciepłych słów gratulacji.
Matura to udany start w dorosłe życie. Należą ci się serdeczne gratulacje, że tak dzielnie przebrnąłeś przez egzaminacyjne trudy. Życzę Ci, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Cię szczęście, a udany start był zapowiedzią dalszych sukcesów.
Cieszymy się, że pomimo stresu udało Ci się szczęśliwie przebrnąć przez maturalne zamieszanie. Teraz życzymy Ci pokonania rywali w wyścigu na studia.
Drogi mój absolwencie! Doszła mnie wieść radosna, że pożyteczny papierek przyniosła Ci ta wiosna. Chciałbym Ci szczerze pogratulować, teraz po indeks możesz startować!
Świeżo upieczonemu absolwentowi zasyłamy serdeczne gratulacje i życzenia: "Oby tak dalej"!
Jesteśmy dumni, że zasiliłeś grono magistrów. Gratulujemy pozytywnej oceny pracy i zdanego egzaminu. Życzymy równie wspaniałych wyników na studiach doktoranckich.
Niech tytuł, który uzyskałeś, przyniesie Ci jeszcze więcej satysfakcji, zmotywuje Cię do dalszego samorozwoju i zapewni wspaniałą przyszłość. Wszystkiego najlepszego!
Gratulacje z okazji zdobycia tej pasjonującej pracy. Mamy nadzieję, że będziesz się w niej realizował i spełniał swoje cele i zamierzenia.
Cieszymy się, że po tylu latach pracy doceniono Twój trud i poświęcenie. Gratulujemy Ci awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
Gratulujemy początku błyskotliwej kariery, życzymy Ci trafnych decyzji, samorealizacji i wyzwań, które wyrażą Twój potencjał.
Składamy Ci serdeczne gratulacje z okazji awansu na stanowisko .... Życzymy Ci aby Twoi współpracownicy widzieli w Tobie dobrego szefa.
Mamy nadzieję, że nowe stanowisko pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twoje kwalifikacje. Życzymy Ci wspaniałego rozwoju zawodowego i wykorzystania możliwości, które przed Tobą otworzono.