Pisanych jajeczek Wierzbowych bazieczek Kiełbasy Swięconej Dużo chrzanu do niej Baby polukrowanej Kukiełki plecionej Zmartwychwstania w duszy i wiosny po uszy.
Zlociutkich kaczuszek jajeczek dzbanuszek slodziutkich barankow slonecznych porankow wiosennej eureolii a w brzuszku swiotecznych kalorii i wicewersa
Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...
Dwa kurczaki w koszu siedzą i rzeżuchę sobie jedzą, baran zioło w szopie pali pewnie zaraz sie przewali, ksiądz za stołem juz sie buja,WESOŁEGO ALLELUJA!!!
Samych radości, Kolorowych jajeczek, Białych owieczek, Uśmiechu bez liku I bakalii w serniku Kiełbaski tłuściutkiej I atmosfery milutkiej Życzy...
Wielu niesamowitych wrażeń, spełnienia marzeń, bezkresnej miłości. Spokojnych snów, radosnych poranków. Byś znalazł szczęście, gdziekolwiek ono będzie.
Wesołych Świąt Wielkanocnych, spokoju DUCHA, wiary w BOGA i w LUDZI. Umiejętności dostrzegania piękna tego ŚWIATA i oczywiście wiary w SIBIE i swoje MOŻLIWOŚCI
Z okazji Świat Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie
Kurczak skacze już w koszyku, baran ostrzy rogi też, przyniósł nawet mandarynkę obudzony ze snu jeż. Ania maluje pisanki, przy okazji tłucze dzbanki, a Co robi mała Kaja?? Ciągle krzyczy! Allejaja!
Alleluja dziś śpiewajmy, Bogu cześć i chwałę dajmy. Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, tego świata Odkupiciel. Zdrowia, radości i powodzenia to są najszczersze moje życzenia.
Zdziwisz się: Kto?..., zdziwisz się: skąd?... A ja Ci życzę Wesołych Świąt. Pomyślisz sobie: - To jakaś bajka! A ja Ci życzę smacznego jajka! Czy jestem szczera?... Nie miej obawy! Bo również życzę miłej zabawy!!!
Wiosna idzie, a z nią święta, ktoś o Tobie dziś pamięta, Życzy jajek kolorowych i kurczaków odjazdowych, Pyszne ciasta jedz na zdrowie i miej wciąż zielono w głowie!

Niech zające i barany pospełniają Twoje plany, Porzuć wszystkie rozterki, bo to czas wielkiej wyżerki, Ponadto Świąt w szczęście owocnych życzy króliczek Wielkanocny.
Jajka wielkiego bardzo miłego , Dużo zajączków i dobrych pączków. Pełno pisanek i... jeden baranek!!!
Żeby śmiały się pisanki, Uśmiechały się baranki, Mokry Śmigus zraszał skronie, Dużo szczęścia sypiąc w dłonie.
Nie myśl kto, nie myśl skąd Życzę Ci Wesołych Świąt, Nie myśl sobie że to bajka, Życzę Ci Smacznego Jajka. Niech tradycja wodę leje, Bo zajączek dziś szaleje.
Smacznej szynki i jajeczka W ten świąteczny ranek, A w koszyczku wielkanocnym Samych niespodzianek.
Jaj przepięknie malowanych, Świąt wesołych, roześmianych. W poniedziałek kubeł wody. Szczęścia, zdrowia oraz zgody. WESOŁEGO ALLELUJA!
Skacze zajączek po lesie I życzenia Tobie niesie Przez pisanki przeskakuje ALLELUJA wykrzykuje Po czym znika w długich susach Cały mokry od dyngusa