Najserdeczniejsze życzonka Pięknego w życiu słonka, Smutków małych jak biedronka, I szczęścia wielkiego jak smok !
Lilia rozkwita, róża opada, piękny tulipan listeczki składa. A ja Ci składam szczere życzenia, życzę Ci szczęścia i powodzenia. To, co miłe i wymarzone w dniu Twych urodzin będzie spelnione.
Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.
Nie możemy Ci przysłać żywych róż pachnących, przesylamy Ci tylko kilka słów gorących. Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie.Tego Ci życzy...
W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta, serce me bije, serce pamięta. Niech więc życzenia lecą listownie, bo nie mam szansy przekazać słownie. Niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia, lecz w słowach tych wyrażam myśli, niech się spełnią marzenia. Niech one będą właśnie dziś wiązanką róż herbacianych, a gdy składam życzenia te, niech nie zabraknie: ust całowanych, policzków głaskanych, ramion ukochanych i chwil miłych, wyczekiwanych... .
Życzę Ci miłości, ktora jest ważniejsza od wszystkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze, pracy, ktora pomaga życ, uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać, i szczęscia, które niejednokrotnie ocala nam życie
W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta, serce me bije, serce pamięta. Niech więc życzenia lecą listownie, bo nie mam szansy przekazać słownie. Niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.
Dużo zdrówka, radości dla twego serduszka, pysznego torciku i wystrzałowego prezenciku!
Niech słonko dziś świeci na jasnym niebie a ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie. Składam Ci szczere życzenia, aby spełniły się Twe marzenia.
Dziś są Twoje urodziny, choć się razem nie widzimy. Przysyłam serdeczne życzenia - niech się spełnią Twe marzenia.
Lilia rozkwita, róża opada, piękny tulipan listeczki składa. A ja Ci składam szczere życzenia, życzę Ci szczęścia i powodzenia. To, co miłe i wymarzone w dniu Twych urodzin będzie spełnione.
Mój ukochany słuchaj proszę, dziś życzenia Ci przynoszę. Żyj szczęśliwie i wesoło otoczony szczęściem w koło. Abyś miał pogodne dni, z głębi serca życzę Ci.
W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta, serce me bije, serce pamięta. Niech więc życzenia lecą listownie, bo nie mam szansy przekazać słownie. Niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.
Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście. Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.
Dziś jest Twój dzień. To właśnie tego dnia, 28 lat temu, przyszedłeś na ten świat. Z tej oto właśnie okazji życzę Ci wszystkiego co najcenniejsze - sukcesów, zdrowia i tego prawdziwego szczęścia.
Ile jest w drabinie szczebli, ile Hitler nakradł mebli, tyle szczęścia i słodyczy w dniu urodzin Tobie życzy...
Rośnij duży, dzielny zdrowy w 100% odlotowy. Śmiej się dużo, ucz się mało, na klasówkach ściągaj śmiało.
Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i zdolności do płodności.
W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.
100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej życzę Ci dzisiaj 100 razy ja!
A więc zdrowia… bo w metryce znów przybyło -;)
101 dalmatyńczyków, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakąski, Strzału w 10, 1000000 Buziaków!
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr co rozwiewa smutki.
Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła.
Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
Choć spóźnione życzenia, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz.
Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie żale głuszy.
Dziś są Twoje Urodziny, przyjmij uśmiech swej dziewczyny. Rano uśmiech i śniadanie, a wieczorem całowanie!
Dziś są Twoje Urodziny, przyjmij uśmiech swej dziewczyny. Rano uśmiech i śniadanie, a wieczorem całowanie!
Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś urodziny Twoje. Więc ja składam Ci życzenia zdrowia szczęścia i powodzenia!
Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę.
Jak najmniej trosk, słońca każdego ranka, dużo zdrowia i uśmiechu.
Jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie tak niech płynie wiek Twój młody mile i szczęśliwie.
Kochaj jakby nikt Cię nie zranił. Pracuj, jak gdybyś nie potrzebował pieniędzy. Tańcz, jak gdy nikt nie patrzył. Śpiewaj, jak gdyby nikt nie słuchał. Żyj jak gdybyś był w raju.
Leśny wiatr głośno dmucha, serce szepcze coś do ucha, a me serce nie z kamienia, więc przesyła Ci życzenia.
Mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości.
Minęło już tyle lat, a my ciągle za pan brat. Pozwól, ze życzenia złoże, pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości.
Miłości po kres i radości do łez, promyków słońca i bukietów róż bez końca. Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń. Wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia.
Moc życzeń szczęścia, zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń.
Miłości życzę Ci wielkiej, takiej, jak sama pragniesz, bo dobrze, gdy spotkasz ją kiedyś i czym ona jest odgadniesz.
a Urodzinowy upominek nie chcę mówić wiele słów. Zdrowia, szczęścia, pomyślności niechaj w życiu Twoim gości!
Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!
Najlepszego, zdrowia, radości, szczęścia, dobrobytu, miłości. 100 lat życia, 200 picia. No i nie zgub sensu życia. A po piciu byś nie zdychała i na kaca kichała.
Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci silę na walkę z przeciwnościami losu.
Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje Urodzinki!
Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!
Niech to będzie dzień, który zapamiętasz, a nadchodzący rok niech Ci przyniesie nowe nadzieje i przygody.
Niech w Twoje Urodziny świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.
Przeżyj ten dzień najpiękniej, jak potrafisz. Ciesz się każdą chwilą i nie żałuj sobie niczego, przecież na następne urodziny musisz czekać cały rok!
Przy dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!
Radości z każdego dnia, Szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia. Z całego serca Tobie życzę!
Samych uśmiechów, przyjaciół stu, tysiąca przygód, bajecznych snów, worka prezentów, uciech bez liku, słonecznych dni, lodów na patyku i mnóstwa, mnóstwa słodyczy.
Snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle, i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu…
Spełnienia najskrytszych marzeń, które są śmiałe i jasne. Bez marzeń życie jest smutne, niech spełnią się więc Twoje własne.
Sto lat z okazji Urodzin, wielu przyjaciół i wielu sukcesów. Zdrowia, wielu powodów do radości, dni bez chmur, ale za to pełnych radości.
Szczęścia życzę dziś Tobie. Dzień taki raz w roku się zdarza, gdy chcę wyrazić słowami, co serce cicho powtarza.
Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat.. wyrzec to, co serce chowa.. Powiem krótko: żyj 100 lat
W dniu Twoich Urodzin składam Ci życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz pogody ducha na co dzień.
W dniu Twoich urodzin, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów.
W dniu Twoich urodzin spełnię życzenia trzy. Będą one malutkie, ale bardzo słodziutkie - tak jak Ty! Złota rybka.
W dniu Twojego święta najpiękniejsze życzenia samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń.
W dniu Twojego Święta przyjmij życzenia samych radosnych chwil i spełnienia marzeń.
W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta niech buzia Twa będzie uśmiechnięta, przez cały czas jak słoneczko na niebie, bo serduszko, KOCHAMY Ciebie!
W dniu urodzin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni.
W dniu urodzin dużo zdrowia i radości, sto lat życia i stu gości, wór pieniędzy może więcej, jak zamarzysz to tak będzie.
W urodzinki Twoje ślę Ci serce moje buziaczki gorące jak słońce sto latek życzy Twój kwiatek
W urodziny Twoje życzę Ci Serce moje, miłości i kochania aż do naszego skonania.
Z bukietem róż nie mogę przyjść, By złożyć Ci życzenia. Więc wzywam los i proszę go, By spełnił Twe życzenia.
W dniu Urodzin życzę Tobie,
Aby w każdej życia chwili,
W dobrym zdrowiu i w chorobie,
Bliscy zawsze z Tobą byli.
Miej oparcie w swej rodzinie,
Bo to bardzo ważna rzecz.
Wspólne życie łatwiej płynie,
Samotności powiedz - Precz!